O nas

trenerzyKładziemy nacisk na naukę i ogólny rozwój koordynacji ruchowej potrzebny do uprawiania każdej dyscypliny sportu. Jeśli takie są Twoje oczekiwania zaproponujemy Ci trening indywidualny w dogodnym dla Ciebie terminie.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu zajęć w zakresie sztuk walki zdobyte zarówno w kraju, jak i zagranicą. Będąc w USA trenowaliśmy z najlepszymi zawodnikami, takimi jak Cain Velasquez, czy Mike Rio. Treningi MMA i zapaśnicze nauczyły nas wytrwałości w dążeniu do perfekcji.

MMA Piaseczno, MMA RoszkiewiczNaszemu doświadczenie zaufał Mariusz Pudzianowski, którego 2009 roku Robert Roszkiewicz przygotowywał do pierwszych występów w gali KSW. Współpracujemy również z Mirosławem Okińskim, gdzie odpowiedzialni jesteśmy za przygotowanie zawodników (takich jak Krzysztof Jotko) od strony zapaśniczej.

Nasze treningi opierają się na szkole Amerykańskiej, czyli bardzo duży nacisk kładziemy na dopracowywanie techniki, przez długie walki w formie luźnej zabawy. Dzięki takiemu podejściu uczymy odpowiednich odruchów, techniki, wytrzymałości bez narażania zawodników na niepotrzebne urazy i kontuzje.

Kolejnym bardzo ważnym elementem na który zwracamy w szczególności uwagę jest nabranie siły oraz wytrzymałości. Dzięki kompleksowemu podejściu i dużemu doświadczeniu nauczymy Cię jak poradzić sobie na macie MMA.

Przyjdź i przekonaj się sam!